Infiniti FX37 2010 ж.

Таңдаулыға қосу
Жазба қосу
Жазбаны алып тастау
Ай сайынғы төлем
194 969 ₸
Бастапқы жарна
2 000 000 ₸
Қала 
Шымкент, Түркістан облысы
Буыны
2008 - 2012 2 буыны (S51)
Шанақ
Кроссовер
Қозғалтқыш көлемі, л
3.7 (бензин)
Беріліс қорабы
Автомат
Жетек
Толық жетек
Рөл
Сол жақта
Түсі
күміс металлик
Кедендік рәсімдеуден өткен
Иә
Сатушының байланыс нөмірі

Опциялар мен мінездемелер

құйма дискілеркүңгірттеулюкксенонбиксенонлинзаланған оптикакүндізгі жарық шамтұманға қарсы шамдарфара жуғышыфара түзеткішіайна жылытқышыбылғарыағашаудиожүйеbluetoothCDMP3сабвуферРГК (рөл гидрокүшейткіші)ABSSRSқысқы режимспорт режимідабыл жүйесіиммобилайзеркілтсіз ашутолық электропакеторталық құлыпклимат-бақылаукруиз-бақылауборт компьютерімультирөлжылытылатын орындықорындықтарды вентиляциялауорындықтардың жадырөл жадыпарктрониктерартқы көрініс камерасыжарық датчигіжаңбыр датчигішиналардың қысым датчигісалық төленгентехникалық байқаудан өткенқаржы салуды қажет етпейді

Мүлік иелерінің пікірі

8 пікір
2010 жылғы, КПП Автомат, 3.7 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

АНСАГАН: Чисто случайно купил эту машину у знакомых, по хорошей цене, думал перепродать, но поездив на ней месяц передумал продавать, этот автомобиль прям то что мне не хватало в других авто, я как истинный Казах в основном ездил на тойотах Камри 50-70, Прадо 150, но это совсем другой уровень, за 5 лет кроме масла, фильтра и колодки, дворники, ничего не менял, хотя раз в год загоняю на диагностику все говорят хорошо, очень надёжный авто, 7ми ступенчатая АКПП и мотор 3, 7 это сказка, в комплектации S вообще ураган, расход по городу 12-17 литров. Если кто хочет покупать, то берите FX 37, так как тут самый надёжный двигатель Инфинити.

2009 жылғы, КПП Автомат, 3.5 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Di: Владел машиной больше 2 лет! Из минусов расход 15-17 и больше в зависимости от езды (по городу) по трассе 12-14! Жесткая подвеска, тяжелововатый руль, слабые тормоза, но к всему этому можно привыкнуть! По разгону если живой Финик, БМВ Х5 4, 4 в старом кузове, Хайландер 3, 5 в любом кузове, 200, 570 и т. Д. На корпус отстают! Трассу держит 10/10! Свыше 180 км/ч словно прилипает к дороге! Болячек как того нет! Все зависит от оригинального пробега, и кто как обслуживал и жарил на ней! Надежный как Тойота Быстрый как БМВ Жесткий как Мазда 626) Аппетит как у 200 крузака!

Хабарландыру 9 қазан кейiн 0 рет қаралды