Audi A6 2016 ж.

Таңдаулыға қосу
Жазба қосу
Жазбаны алып тастау
Ай сайынғы төлем
331 448 ₸
Бастапқы жарна
1 800 000 ₸
Қала 
Алматы, Алматы облысы
Буыны
2014 - 2018 C7 рестайлинг
Шанақ
Седан
Қозғалтқыш көлемі, л
2 (бензин)
Жүрісі
150 000 км
Беріліс қорабы
Автомат
Жетек
Толық жетек
Рөл
Сол жақта
Кедендік рәсімдеуден өткен
Иә
Сатушының байланыс нөмірі

Опциялар мен мінездемелер

құйма дискілеркүңгірттеулюкхрусталь оптикалинзаланған оптикакүндізгі жарық шамфара жуғышыфара түзеткішіайна жылытқышыбылғарыағашаудиожүйеРГК (рөл гидрокүшейткіші)ABSSRSқысқы режимспорт режимікілтсіз ашутолық электропакетклимат-бақылаукруиз-бақылауборт компьютерінавигациялық жүйемультирөлРөл жылытқышыжылытылатын орындықжылытылатын артқы орындықтарорындықтарды вентиляциялауорындықтардың жадыпарктрониктерартқы көрініс камерасыжарық датчигіжаңбыр датчигішиналардың қысым датчигіжаңадан айдап әкелінгенжаңадан жеткізілгенсалық төленгентехникалық байқаудан өткенқаржы салуды қажет етпейді

Мүлік иелерінің пікірі

10 пікір
2017 жылғы, КПП Робот, 2 л.
2017 жылғы, КПП Робот, 2 л.
Иелік ету мерзімі: 1-2 жыл

Самат: Искал 4wd (кроссовер) увидел audi прокатился — зашла Советую, по всем параметром немец своё берёт Не пожалел что купил! Больше года катаюсь, замена масла и бензин Конечно не все вечно, хотелось бы так радоваться при обслуживание (время покажет) В городе и межгород не подводила (сплюну чтобы не сглазить) На трассе 5-9 Город 12-15 Ну зависимости от езды вождения Кто бы не катался как пассажир у всех отзывы хорошие (сравнивают с японцем в основном, корейцы отдыхают) Если живую найдёшь не раздумывая бери!

2017 жылғы, КПП Робот, 2 л.
2017 жылғы, КПП Робот, 2 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Зураб: Я в восторге шикарная Тачка! На каждый день получал массу позитивных эмоций! Этот автомобиль дарил их каждый момент Упровления им! Управляемость динамика и его агрессивный в тоже время спокойный вид! Шикарная акустика и люксовый салон! А освещение и ледовая оптика это отдельный респект дизайнеру и конструкторам AUDI! Единственный минус это сервис и мастера ORBIS не умелые дырявые руки и их хамский подход к клиентам одним словом рукожопы все надо делать под наблюдением и руганью!

Хабарландыру 8 қазан кейiн 0 рет қаралды