Audi Q7 55 TFSI 2024 ж.

  • Жаңа
Таңдаулыға қосу
Жазба қосу
Жазбаны алып тастау
Қала 
Көкшетау, Ақмола облысы
Буыны
2015 - қ.к. 2 буыны (4M)
Шанақ
Кроссовер
Қозғалтқыш көлемі, л
3 (бензин)
Жүрісі
15 км
Беріліс қорабы
Автомат
Жетек
Толық жетек
Рөл
Сол жақта
Түсі
алтын металлик
Кедендік рәсімдеуден өткен
Иә
Audi Centre Astana в Астана
Ресми дилер
Audi Centre Astana
Kolesa.kz-те 3 жыл • 30 хабарландыру
Сатушының байланыс нөмірі
Астана, пр. Туран, 74Б
20:00-ге дейін ашық
ДС
09:00
20:00
СС
09:00
20:00
СР
09:00
20:00
БС
09:00
20:00
ЖМ
09:00
20:00
СН
09:00
20:00
ЖС
09:00
20:00

Опциялар мен мінездемелер

құйма дискілеркүңгірттеулюкспойлеррейлингтержүксалғышксенонбиксенонхрусталь оптикалинзаланған оптикакүндізгі жарық шамтұманға қарсы шамдарфара жуғышыфара түзеткішіайна жылытқышыбылғарыағашалькантараараласпердешелераудиожүйеbluetoothCD-чейнджерUSBсабвуферРГК (рөл гидрокүшейткіші)ABSSRSқысқы режимспорт режимітурбоүрлеутурботаймердабыл жүйесіавтоматты түрде іске қосуиммобилайзеркілтсіз ашутолық электропакеторталық құлыпклимат-бақылаукруиз-бақылауборт компьютерінавигациялық жүйемультирөлРөл жылытқышыжылытылатын орындықжылытылатын артқы орындықтарорындықтарды вентиляциялауорындықтардың жадырөл жадыпарктрониктерартқы көрініс камерасыжарық датчигіжаңбыр датчигішиналардың қысым датчигіпневмоаспаөзгермелі клиренсжаңадан айдап әкелінгенжаңадан жеткізілгенсалық төленгентехникалық байқаудан өткенқаржы салуды қажет етпейді

Мүлік иелерінің пікірі

10 пікір
2015 жылғы, КПП Автомат, 3 л.
2015 жылғы, КПП Автомат, 3 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Ерсултан: Машина хорошая, надежная. Двигатель с завода гильзован. Владею авто с 2023 года, расход бензина по трассе 6-8 л. По городу 11-15л. Мягкая, комфортная, умная, заряжанная по комплектации. Металл, лакокрасочное покрытие очень качественно. Нужно обслуживать только в специальном сервисе. Масло заливать только по допуску! Тяга очень хорошая благодаря турбо. Незнаю дальше что писать, в принципе в кратце написал, обяснил минимум 500 слов оказывается нужно для завершения текста. Так что спасибо всем, кто прочитал!

2016 жылғы, КПП Автомат, 3 л.
2016 жылғы, КПП Автомат, 3 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Касым: Первый раз в жизни купил дизель, до этого боялся дизелей. Но в итоге не разу не пожалел, отличный автомобиль, на удивление очень крепкий немец прошёл на нем 112000 км брал с рук с пробегом 135000 итого сейчас почти 250 пробега и нет никаких проблем. Очень динамичный и управляемый на трассе 180 очень легко идёт и комфортно. Расход по городу для 3х литрового дизеля 9-12 литров зимой. Зимой проблем с топливом никаких присадка плюс дизель лето и поехали, в морозы не подводил. Из поломок за 2 года датчик износа тормозных колодок 34 000 тг, и лед лампочка в фаре с заменой 42000 тг. В остальном клаасный авто, в сравнении с сантафе до этого ездил намного комфортнее и оснащенее. Ни разу не пожалел что взял, теперь начал думать о новой модели, но очень дорогая около 50 млн тг. Жигиттер не сомневайтесь берите не пожалеите, на киях и хундайках еще успеете покататься.