Toyota RAV4 2010 ж.

  • Көлік тарихы
Таңдаулыға қосу
Жазба қосу
Жазбаны алып тастау
Ай сайынғы төлем
213 491
Бастапқы жарна
730 000
Қала 
Астана, Ақмола облысы
Буыны
2008 - 2010 3 буыны рестайлинг (A3)
Шанақ
Кроссовер
Қозғалтқыш көлемі, л
2.5 (бензин)
Жүрісі
234 000 км
Беріліс қорабы
Автомат
Жетек
Толық жетек
Рөл
Сол жақта
Кедендік рәсімдеуден өткен
Иә

Бұл хабарландыруда Көлік тарихы бар

Көліктің тарихын тексеріңіз
Сатушының байланыс нөмірі

Опциялар мен мінездемелер

құйма дискілеркүңгірттеулюкжелқағарларрейлингтеркүндізгі жарық шамтұманға қарсы шамдарбылғарыbluetoothUSBсабвуфердабыл жүйесіавтоматты түрде іске қосукілтсіз ашутолық электропакеторталық құлыпклимат-бақылаукруиз-бақылаумультирөлжылытылатын орындықпарктрониктержарық датчигіжаңбыр датчигішиналардың қысым датчигісалық төленгентехникалық байқаудан өткенқаржы салуды қажет етпейді

Көлік тарихы

Көлікті сатып алар алдында тексеріңіз

  • Иелерінің саны
  • ҚР және РФ базасынан тексеру
  • Заң тұрғысынан тазалығы
  • Техбайқау
  • ЖКО болғанын тексеру
  • VIN бойынша мәлімет алу
  • Утиль алымы
  • Kolesa.kz ұсынған аналитика

Мүлік иелерінің пікірі

13 пікір
2009 жылғы, КПП Автомат, 2.5 л.
2009 жылғы, КПП Автомат, 2.5 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Мажит: Toyota RAV4 это самая настоящая казахская рабочая лошадка. Никогда не подведет, и нигде не бросит. Надо детей отвезти в школу? Пожалуйста. Надо товар загрузить? Пожалуйста. Надо за стройматериалами съездить? Запросто! Супер вместительная машина. Брали с салона и откатали на ней 15 лет. За 15 лет ни одной поломки. Только меняли масло, колодки и свечи. Отъездили 224 000 км. Конечно есть незначительные минусы — это шумоизоляция, и холод в салоне на заднем ряду зимой. Но все решилось качественной шумоизоляцией. Машина стала собранней, устранились дребезжания кузова на кочках. Хороший обзор что даже камеройне пришлось дооснащать. В общем машиной супер довольны. Брали в 2010 за$ 36 000, продали спустя 15 лет за$ 18 000. Какая машина так сможет в Казахстане, кроме Тойоты?)

2010 жылғы, КПП Автомат, 2.4 л.
2010 жылғы, КПП Автомат, 2.4 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Ибрагим: RАV 4 был 2010 года Европеец 2.4 Long на автомате это самое лучшее сочитания, так как до этого был с объёмом 2 литра на вариаторе, разница существеная! По трассе впечатляет по сравнению с короткой базой, намного устойчивее и запаса мощности хватает при объёме 2.4, Большой плюс Rav long для задних пассажиров, много места! В целом Rаv 4 крепкая, надёжная, хорошо заводиться зимой, тёплая, это большой плюс для меня, так как проживаю на Востоке Казахстана зимы суровые! Обслуживание не дорогое! Так что покупайте советую!

Хабарландыру 5 маусым кейiн 0 рет қаралды