Toyota Vellfire 2008 ж.

Таңдаулыға қосу
Жазба қосу
Жазбаны алып тастау
Қала 
Ақтөбе, Ақтөбе облысы
Буыны
2008 - 2015 1 буыны (H2)
Шанақ
Минивэн
Қозғалтқыш көлемі, л
3.5 (газ-бензин)
Жүрісі
160 000 км
Беріліс қорабы
Автомат
Жетек
Толық жетек
Рөл
Оң жақта
Түсі
ақ металлик
Кедендік рәсімдеуден өткен
Жоқ
Сатушының байланыс нөмірі

Опциялар мен мінездемелер

құйма дискілеркүңгірттеулюкпанорамалық төбежелқағарларксенонлинзаланған оптикакүндізгі жарық шамтұманға қарсы шамдарфара түзеткішіайна жылытқышыбылғарыаудиожүйеорнатылған телефонbluetoothCDCD-чейнджерMP3USBDVDDVD-чейнджерсабвуферкондиционерқаржы салуды қажет етпейді

Мүлік иелерінің пікірі

20 пікір
2010 жылғы, КПП Автомат, 3.5 л.
2010 жылғы, КПП Автомат, 3.5 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Коля: Мощь, разгон, комфорт, лучший семейный автомобиль! Ни разу не подвел, король трассы, самый адекватный полный привод. Салон очень комфортный, особенно для пассажиров, музыка, климат и т д все на высоте. Для семьи, для частного дома, для выезда на природу, лучшей машины не найти. Мощь, разгон, комфорт, лучший семейный автомобиль! Ни разу не подвел, король трассы, самый адекватный полный привод. Салон очень комфортный, особенно для пассажиров, музыка, климат и т д все на высоте. Для семьи, для частного дома, для выезда на природу, лучшей машины не найти.

2013 жылғы, КПП Автомат, 3.5 л.
2013 жылғы, КПП Автомат, 3.5 л.
Иелік ету мерзімі: 6-12 ай

Асхат: Авто супер. Минусов вообще нет. Счастлив владением данным авто. С запчастям и вообще проблем нет. Тойота есть тойота. Когда еду по городу, люди оглядываются на очень красивый и современный дизайн. Салон вообще космос. Сиденья оттоман с подножками, монитор альпайн, театральная подсветка делают прибывание в салоне незабываем комфортным. Мощь 280 лошадиных сил, делают разгон авто ни чем не слабее мощных седанов.

Хабарландыру 7 маусым кейiн 0 рет қаралды