Toyota Crown 2009 ж.

Таңдаулыға қосу
Жазба қосу
Жазбаны алып тастау
Ай сайынғы төлем
187 821
Бастапқы жарна
1 020 000
Қала 
Астана, Ақмола облысы
Буыны
2008 - 2012 S200
Шанақ
Седан
Қозғалтқыш көлемі, л
3.5 (гибрид)
Жүрісі
209 500 км
Беріліс қорабы
Вариатор
Жетек
Артқы жетек
Рөл
Оң жақта
Түсі
қара металлик
Кедендік рәсімдеуден өткен
Иә
Сатушының байланыс нөмірі

Опциялар мен мінездемелер

құйма дискілеркүңгірттеуспойлержелқағарларксенонбиксенонхрусталь оптикалинзаланған оптикакүндізгі жарық шамтұманға қарсы шамдарфара түзеткішіайна жылытқышыбылғарыаудиожүйеbluetoothсабвуферРГК (рөл гидрокүшейткіші)ABSSRSқысқы режимспорт режимідабыл жүйесіавтоматты түрде іске қосуиммобилайзеркілтсіз ашутолық электропакеторталық құлыпклимат-бақылаукруиз-бақылауборт компьютерінавигациялық жүйемультирөлжылытылатын орындықжылытылатын артқы орындықтарорындықтарды вентиляциялауорындықтардың жадырөл жадыартқы көрініс камерасыжарық датчигіжаңбыр датчигішиналардың қысым датчигісалық төленгентехникалық байқаудан өткенқаржы салуды қажет етпейді

Мүлік иелерінің пікірі

7 пікір
2011 жылғы, КПП Автомат, 3.5 л.
2011 жылғы, КПП Автомат, 3.5 л.
Иелік ету мерзімі: Екі жылдан аса

Ануар: В двух словах не высказать эмоции. ПРОСТО ИЗУМИТЕЛЕН! Машина превосходна! Динамика огонь! Машина мягкая! Шумка на высоте! Никаких проблем с 5 цилиндром данный мотор уже не имеет воооообще! На трассе прелесть из за мощности! Минус обзор для обгона в коротких дистанциях. В целом машина просто супер за свои деньги. Альтернатив нет! Болячек с панелями уже не имеет. Все запчасти в наличии! Тормоза просто втыкают и вгрызаются! По салону очень комфортно! Аудио система отличная! Свой саб классный!

2010 жылғы, КПП Вариатор, 3.5 л.
2010 жылғы, КПП Вариатор, 3.5 л.
Иелік ету мерзімі: 6-12 ай

Ant: Машина огонь. Резвая, экономичная, по запчастям это gs lexus. По городу расход 6-8л, трасса 11л. В машине грубо говоря есть все. Отличный автомобиль — не сравнивайте его с камри. Камри рядом не стоит. Такое ощущение что CROWN и вправду не toyota. Оооочень тепло в машине, комфортно, сзади места больше чем в 221. Гибрид вообще отличная вещь-супер экономичная. Ходовка от gs — стоит копейки. Бензил лью 95/98, 92 не особо доверяю. Меняешь вовремя масло, льешь бензин и радуешься. Желательно ставить резину пошире, очень большой автомобиль, на узкой резине начинает «рыскать» ищет колею. Широкая резина исправляет этот момент. Автомобилем доволен.

Хабарландыру 8 маусым кейiн 0 рет қаралды