Адилет: Продайте даром не нужна ПОСТОЯННО ломается запчасти нету зака все дорогое удовольствие короче такое врагу даже не желаю всё пластмасса крылья на двигателя тоже крышка даже болты нержавейчные короче говоря оно не машина как будто ЛЕГО КОНСТРУКТОР короче трудно его содержать слов нету одни слюни.# денег тока дай вложи чуть в конце в штаны не наложил$
КАЙЫРЖАН: Ассалаумагалейкум. Ар машинанын Оз любителей болады. Мен барлыгын айдап кордим. Именно осы БМВ Е90 3еу айдадым. Калага, трассага жаксы оте керемет машина. Карап уакытымен май суын ауыстырып айдасан керемет колик. Грамм подводить етпеди. Алуга калаи деп журген адамдарга советую минип кор потом айтасын. Коркактар ол Камри минседе коркады, жамандаиды потому что олар карамаиды и акшасы бар болсада кимаитындар. Любой колик сынады, себеби Темир ол. Так что смело. Особенно ЖАСТАР айдаитын машина. Я рад, БМВ это сила. Солай достар, Домалак бастар. Именно троикада осы керемет колик рестайлинг.