
Доставка по городу бесплатно Астана
Доставка по городу бесплатно Астана
Эрик: Комфортный автомобиль, лучше, чем Камри, оснащённее и более живые варианты можно найти за цену дешевле. Минус в высоте авто, немного низковат, особенно если грузить багажник на 300кг сильно проседает, цепляет все, будьте аккуратны. Но вес не ощущает машина, разгон и динамика остаётся даже при высокой нагрузке в 400кг. Обязательно смотрите варианты на 2.4л, они более надёжны. Салон очень вместительный. При размере автомобиля не испытывается дискомфорт на узких участках, так как выворот просто шикарный, развороты или узкие парковки, дворовые зоны вообще не проблема для этого авто
Мико: Көлік өте әдемі екен, панарама шатыры, бағасыда жақсы, кез келген көлікті камримен салыстыратын болыпсыздар, олда дұрыс шығар, камри міне берсек Камристан боламыз, тек орыстар жазып жатыр екен пікірлерін, орыстардың арасынан жарып шығып жалғыз айтқан қазақ мен болайын десем, өзім мініп көрген жоқпын, Алла қаласа мінермін, жақсы күндерде жолығайық, жолымыз ашық болсын, мынау не жазып мыжып отыр десеңіздер, 500символға толтыру керек екен отзывты, жағдай Аллаға шүкір жақсы, әркім өзінің қимылдап тірлік істегеніне қарай күнін көріп жатыр